קניון חוצות כרמיאל מביא אליכם את הבשורות החמות ביותר ממסלולי האופנה הבינלאומיים ומרכז עבורכם במקום אחד את כל המותגים המובילים בארץ ובעולם. כדי שתוכלו להיות מעודכנים ולגלות בכל ביקור בשורה חדשה בקניון, קיבצנו תמהיל ייחודי של רשתות אופנה והנעלה מובילות לכל המשפחה, לצד בוטיקים ייחודיים, המאפשרים לכל אחד ואחת למצוא את המענה המושלם וליהנות ממצעד מתחלף של מבצעים משתלמים.

כאן תוכלו לחדש את המלתחה עם קולקציה עשירה במיוחד של רשת Urbanica לכל המשפחה להתחדש את המראה הנשי עם המעצבים הישראלים שמתאימים לכל אחת את הפריט הנכון, להתפנק על עיצובי לנז’רי יוקרתיים, לפגוש את מותגי העל לאופנה, ספורט והלבשה תחתונה במשביר לצרכן ובאותה נשימה להתבשם מניחוחות הקוסמטיקה והטיפוח של Be ורונית רפאל.

גם בשדרת ההנעלה מחכים לכם המעצבים הגדולים, שעושים צעד מרשים ללב הסצנה הבינלאומית, בנוכחות Aldo, Nine West ועוד רבים וטובים מהארץ והעולם. את ההופעה תוכלו להשלים עם מבחר חנויות אקססוריז, הרשתות המובילות למשקפי שמש וראייה, ומצעד זוהר של תכשיטים ושעוני יוקרה – המתאימים לכל אחד ואחת את הפריט המושלם במנעד רחב של עיצובים, המתאימים לכל כיס.

חנויות אופנה והנעלה קניון חוצות כרמיאל

נעלי ספרינג CALL IT SPRING

המשביר לצרכן

ג’ק קובה Jack Kuba

אורבניקה URBANICA

נימרוד NIMROD

טבע נאות TEVA NAOT

אלדו ALDO

למטייל

מתאים לי matim li

נעלי קוקה coka

nameme fashion